REGULAMIN KONKURSU


 


 

TU MOŻNA ZOBACZYĆ I POBRAĆ ZDJĘCIA Z WERNISAŻU UWAGA !!! Wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych i publikacja w mediach publicznych wymaga zgody autora.


WYNIKI KONKURSU 2017


Kategoria wiekowa do lat 10:

I miejsce :

  • Aleksandra Malukiewicz – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Marcel Bylica – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kościelcu

II miejsce :

  • Jakub Lech – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Nikola Kuczakowska – Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Bartosz Kraszewski – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy

III miejsce :

  • Amelia Łęgowa –  Przedszkole  Niepubliczne Źródełko w Legnicy
  • Sandra Welter – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Adam Czekajło – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Legnicy

Wyróżnienia :

  • Martyna Gacia – Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Anna Brasuń – Przedszkole  Niepubliczne Źródełko w Legnicy
  • Iga Katerczak – Przedszkole  Niepubliczne Stokrotka w Legnicy
  • Kaja Sikora – Zespół Szkół Miejskich - Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Henryka Brodatego w Złotoryi
  • Roksana Bolewicz – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Zuzanna Jankowska – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Aleksander Mhir – Przedszkole  Niepubliczne Źródełko w Legnicy
  • Emil Uhornicki – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kościelcu
  • Aleksandra Kiryluk – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Julia Skuza – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Kornelia Adamska – Miejskie Przedszkole Nr 18 w Legnicy
  • Barbara Kozłowska – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Szymon Gritzmann – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy
  • Agnieszka Czekajło – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Legnicy
  • Klaudia Maciocha – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Kacper Shinzel – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Magdalena Matyjewicz – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Gromadce
  • Maja Mazij – Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kościelcu

Kategoria wiekowa powyżej 10 lat:

I miejsce :

  • Karol Bogacz – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Magdalena Wolanin – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy

II miejsce :

  • Oliwia Zabłotna – Zespół Szkół w Legnickim Polu

III miejsce :

  • Kamila Czukiewska – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach

Wyróżnienia :

  • Anna Grelewska – Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Nikola Seredyszyn – Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Hanna Galicka – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy


WYNIKI KONKURSU 2016


Kategoria wiekowa do lat 10:

I miejsce

  • Zofia Mickiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Pola Walczewska – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Iga Bitel – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Julian Małecki – Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Legnicy
  • Kamila Czukiewska – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach

II miejsce

  • Jakub Wilk – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Alan Zielkowski – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Katarzyna Paluszczak - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Aleksandra Malukiewicz – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Amadeusz Walczak – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Julia Kubiak – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi
  • Weronika Renkas – Szkoła Podstawowa w Kunicach

III miejsce

  • Anna Nidojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Nikola Gocka - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Julia Grzelińska – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Dawid Zawadka –  Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Martynka Świętalska - Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Legnicy
  • Amelia Siwak – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy

Wyróżnienia

  • Jakub Lech –  Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Jan Całko – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Maja Dzido – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Oliwia Ćwik – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Wiktoria Tryszpiot – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Marcel Bylica – Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Kacper Przyklink – Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Amelia Przyklink – Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Oliwier Stępień – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi
  • Laura Dzioba – Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Przemysław Węgrzyniak - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Marta Wójcik – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Maja Bojkowska – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Piotr Wójciak – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Sławek Koszut – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Jakub Gołąbek – Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Legnicy
  • Apolonia Król – Przedszkole Niepubliczne Źródełko w Legnicy
  • Oliwia Pelechacz – Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Natalia Pastuch – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Marta Szczygieł – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Kategoria wiekowa powyżej 10 lat:

I miejsce

  • Bartosz Gil – Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Dominika Niedojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Natalia Turek – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Magdalena Wolanin – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy

II miejsce

  • Oliwia Przesmycka – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Karol Bogacz – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Wojciech Bochenek – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Natalia Grzyb – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy

III miejsce

  • Marcel Kata – Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Julia Ślęp – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Jakub Ślęp – Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Aleksandra Mlak – Szkoła Podstawowa w Kościelcu

Wyróżnienia

  • Nikola Węglewska – Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Bartłomiej Zysnarski – Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Nikola Gawron – Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Emilia Hanusiak – Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Anna Grelewska - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Hanna Kozakiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy
  • Magdalena Włodarczyk – Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Dominika Budnicka – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Urszula Szczytyńska – Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

 


WYNIKI KONKURSU 2015


Kategoria wiekowa do lat 10:

I miejsce

  • Jakub Lech - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Magdalena Wolanin - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy
  • Kornelia Wyszowska - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kościelcu
  • Sekcja Artystyczna "MAŁY ARTYSTA" - Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu

II miejsce

  • Nikola Gocka - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Maja Pawłowska - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Legnicy
  • Paulina Kostrzewa - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Natalia Stręk - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

III miejsce

  • Szymon Biel - Szkoła Podstawowa im H. Sienkiewicza w Kościelcu
  • Filip Wójciak - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Wiktoria Bąkowska - Dom Kultury "Atrium" w Legnicy
  • Lidia Janczak - Szkoła Podstawowa w Niedźwiedzicach

Wyróżnienia

  • Małgorzata Raubo - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Wiktor Wolniak - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Złotoryi
  • Oliwia Hawryluk - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy
  • Wojciech Wachełko - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Legnicy
  • Oliwia Młynarczyk - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Anna Niedojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Adam Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Martyna Stasiowska - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy
  • Grzegorz Zawistowski - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Konrad Lamch - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie

Kategoria wiekowa powyżej 10 lat:

I miejsce

  • Bartek Urban - Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Legnicy
  • Dominika Niedojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Aleksandra Maciejczak - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy

II miejsce

  • Karol Bogacz - Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Sandra Wrońska - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Paulina Sawicka - Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach

III miejsce

  • Wiktoria Kowalska - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Agata Matuszkiewicz - Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Emilia Mierzwińska - Zespół Szkół w Legnickim Polu

Wyróżnienia

  • Maciej Ślusarz - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 w Legnicy
  • Suzane Oleksyn - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Kamil Rokitnicki - Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Legnicy
  • Jakub Kartkowski - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Marcel Czemarnik - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Bartłomiej Zysnarski - Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Przemysław Węgrzyniak - Szkoła Podstawowa w  Wągrodnie
  • Patryk Gąsiorek - Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy
  • Mateusz Imieliński - Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Legnicy
  • Klaudia Chrostek - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Marcel Gulewicz - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ Z WERNISAŻU WYSTAWY



WYNIKI KONKURSU 2014


Kategoria wiekowa do lat 10:

I miejsce

  • Adam Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Joanna Baut - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Hanna Kozakiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legnicy

II miejsce

  • Grzegorz Zawistowski - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Karol Bogacz - Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Nikola Węglewska - Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach

III miejsce

  • Małgorzata Raubo - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Amelia Marecka - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Nikola Wójcik - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie

Wyróżnienia

  • Alicja Szućko - Szkoła Podstawowa w Legnickim Polu
  • Aleksandra Mazowiecka - Szkoła Podstawowa w Legnickim Polu
  • Zuzia Oleksyn - Szkoła Podstawowa w Legnickim Polu
  • Amelia Szućko - Szkoła Podstawowa w Legnickim Polu
  • Oliwia Kula - Szkoła Podstawowa Wągrodno Obiekt Polanka
  • Paulina Kostrzewa - Szkoła Podstawowa Wągrodno Obiekt Polanka
  • Julia Żurek - Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Mateusz Soboń - Szkolno-Gimnazjalny Zespół Szkół w Miłkowicach
  • Łukasz Pankiewicz - Szkoła Podstawowa w Bieniowiczach
  • Marta Wójcik - Szkoła Podstawowa w Bieniowiczach
  • Maja Jesionowska - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy
  • Małgorzata Bednarczyk - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Niepubliczne Przedszkole KREDKA w Legnicy

Kategoria wiekowa powyżej 10 lat:

I miejsce

  • Szymon Kuprianiuk - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Konrad Masojć - Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy
  • Barbara Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

II miejsce

  • Paulina Pulikowska - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Aleksandra Szczepańska - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

III miejsce

  • Zofia Otto - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Edyta Radomska - Dom Kultury ATRIUM w Legnicy
  • Patrycja Wolska - Dom Kultury ATRIUM w Legnicy
  • Oliwia Klimek - Dom Kultury ATRIUM w Legnicy

Wyróżnienia

  • Jakub Duda - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Oliwia Wilmanowicz - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Dominika Niedojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Hanna Kołodziejczyk - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Kinga Hnat - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Beata Barańska - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Edyta Radomska - Dom Kultury ATRIUM w Legnicy
  • Przemysław Węgrzyniak - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Praca zbiorowa - Zespół Placówek Specjalnych w Legnicy



WYNIKI KONKURSU 2013

W dniu 27 marca odbył się wernisaż wystawy prac nadesłanych na konkurs "Projekt na pisankę wielkanocną". Spośród 150 zgłoszonych, na wystawie znalazło się ich około 90. Dzieci w swych projektach wykorzystywały przeróżne techniki, a użyte materiały do ich wykonania świadczą o niezwykłej pomysłowości małych artystów. Znaczna ich część to prace przestrzenne, do wykonania, których dzieci użyły prawdziwych wydmuszek. Tych wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć wystawę, zapraszamy do odwiedzenia "Atrium", ekspozycja potrwa do końca kwietnia. Tegoroczne jury postanowiło wyróżnić 32 autorów prac. Oto oni :

Kategoria wiekowa do lat 10:

I miejsce

  • Dominika Niedojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Oddział Przedszkolny „A” - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie

II miejsce

  • Zosia Raubo - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Julia Kubicz - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

III miejsceNikola Gocka - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

  • Anna Nidojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Martyna Węgrzyn - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie

Wyróżnienia

  • Iza Sitek - Dom Kultury „Atrium” w Legnicy
  • Oliwia Klimek - Dom Kultury „Atrium” w Legnicy
  • Julia Kopcza - Dom Kultury „Atrium” w Legnicy
  • Julia Weiser - Dom Kultury „Atrium” w Legnicy
  • Oliwia Naspińska - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Magdalena Włodarczyk - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Krystian Bednarski - Szkoła Podstawowa w Wągrodnie
  • Suzane Oleksyn - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Wągrodnie, Oddział Polanka

Kategoria wiekowa powyżej 10 lat:

I miejsce

  • Piotr Urbański - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Paulina Zazulczak - Zespół Szkół w Legnickim Polu

II miejsce

  • Martyna Marzec - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Maciej Duda - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Karolina Kwiecień - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

III miejsce

  • Wiktoria Bandrowska - Dom Kultury „Atrium” w Legnicy
  • Natalia Renk - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Aneta Nowak - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Klaudia Sobolewska - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

Wyróżnienia

  • Anna Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Hanna Konieczna - Dom Kultury „Atrium” w Legnicy
  • Paweł Bogdan - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Katarzyna Sobańska - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Katarzyna Harmider - Zespół Szkół w Legnickim Polu

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ


WYNIKI KONKURSU 2012

KATEGORA DZIECI DO LAT 10
I miejsce :
  • Aleksandra Mlak - Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Adam Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Jakub Duda - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

II miejsce :

  • Aleksandra Teklińska - GOKiS w Legnickim Polu
  • Damian Skrzypczak - GOKiS w Legnickim Polu
  • Bartłomiej Gil - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Kinga Kaczmarzyk -Szkoła Podstawowa Nr 19 w Legnicy

III miejsce :

  • Bartłomiej Zysnarski - Szkoła Podstawowa w Kościelcu
  • Justyna Dobrzańska - Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
  • Kamila Czukiewska - Szkoła Podstawowa w Miłkowicach

Wyróżnienia :

  • Dominika Paradowska - Dom Kultury "Atrium" w Legnicy
  • Maciej Duda - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Dominika Niedojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Sandra Kośczyszyn - GOKiS w Legnickim Polu
  • Michał Kropiwnicki - GOKiS w Legnickim Polu
  • Marcin Jędrasik - GOKiS w Legnickim Polu
  • Katarzyna Cymbalak - GOKiS w Legnickim Polu
  • Maja Górska - Szkoła Podstawoaw Nr 3 w Złotoryi
  • Aleksandra Gumila - Szkoła Podstawoaw Nr 3 w Złotoryi
  • Julia Butrymowicz - Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
  • Damian Łukaszewski - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Aleksandra Pękala - Dom Kultury "Atrium" w Legnicy
  • Kalina Jankowska - Dom Kultury "Atrium" w Legnicy

KATEGORA DZIECI DOPOWYŻEJ 10 LAT

I miejsce :

  • Uczniowie ZPS Szkoły Podstawowej Nr 14 w Legnicy (praca zbiorowa)
  • Michalina Kuprianiuk - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Natalia Woźny - Katolicka Szkoła Podstawowa w Legnicy

II miejsce :

  • Oliwia Wijtas - Szkoła Podstawowa w Miłkowicach
  • Gabriela Drapiewska - GOKiS w Legnickim Polu
  • Sylwia Malik - Zespół Szkół w Legnickim Polu

III miejsce :

  • Kinga Hnat - GOKiS w Legnickim Polu
  • Justyna Brodzik - GOKiS w Legnickim Polu
  • Dawid Kwoka - GOKiS w Legnickim Polu
  • Natalia Chorzępa - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

Wyróżnienia :

  • Klaudia Chrostek - GOKiS w Legnickim Polu
  • Laura Karpińska - GOKiS w Legnickim Polu
  • Karolina Kułakowska- GOKiS w Legnickim Polu
  • Szymon Kuprianiuk  - GOKiS w Legnickim Polu
  • Karolina Kwiecień - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Patryk Pilch - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Barbara Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Anna Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Klaudia Korczyńska - Szkoła Podstawowa w Bieniowiczch

ZOBACZ FOTO-GALERIĘ !!!


WYNIKI KONKURSU 2011

KATEGORA DZIECI DO LAT 10

I miejsce :
  • Dominika Niedojadło - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Jakub Błażków - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

II miejsce :

  • Barbara Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Adam Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach

III miejsce :

  • Jakub Mularski - Legnica
  • Gracjan Przydział - GOKiS w Legnickim Polu
  • Laura Stefanowska - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy

Wyróżnienia :

  • Mateusz Lisowski - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnica
  • Małgorzata Grocholska -Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy
  • Joanna Grocholska- Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy
  • Oliwia Strychacz - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Legnicy
  • Sylwia Ścibor - Szkoła Podstawowa w Bartoszowie
  • Hubert Walasiak - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Legnicy
KATEGORA DZIECI DOPOWYŻEJ 10 LAT

I miejsce :

  • Emilia Struzik - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
  • Karolina Kwiecień - Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

II miejsce :

  • Anna Dyczko - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Dominika Ślazyk - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Legnicy

III miejsce :

  • Karolina Duda - Szkoła Podstawowa w Bieniowicach
  • Sara Gmerek - Szkoła Podstawowa Nr 16 w Legnicy

Wyróżnienia :

  • Katarzyna Harmider - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Gabriela Mach - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Anna Maras - Zespół Szkół w Legnickim Polu
  • Aneta Gocka - GOKiS w Legnickim Polu
  • Emilia Szenderewicz - GOKiS w Legnickim Polu
  • Wojciech Żółkiewski - GOKiS w Legnickim Polu
  • Wiktoria Petryszyn - Zespół Szkół w Legnickim Polu

ZOBACZ FOTO-GALERIĘ !!!